Usługi pogrzebowe w Łodzi

Strona główna » Usługi pogrzebowe w Łodzi

OFERUJEMY PEŁEN ZAKRES USŁUG POGRZEBOWYCH.


Zajmiemy się pełnym przygotowaniem i organizacją uroczystości pogrzebowych. Możesz liczyć na nasze wsparcie, profesjonalizm oraz zaangażowanie.

DZIAŁAMY CAŁODOBOWO

DZIAŁAMY CAŁODOBOWO

Natychmiast reagujemy na każde zgłoszenie dotyczące organizacji pogrzebu. Możesz się z nami skontaktować w każdej chwili.
GWARANTUJEMY TRANSPORT

GWARANTUJEMY TRANSPORT

Zapewniamy szybki dojazd do osoby zmarłej oraz transport ciała na terenie kraju i Europy. Odbieramy ciała ze szpitali, domów i innych miejsc.
ZAŁATWIAMY FORMALNOŚCI

ZAŁATWIAMY FORMALNOŚCI

Załatwiamy wszelkie formalności pogrzebowe zgodnie z życzeniem klienta, np. USC - akty zgonu, ZUS - zasiłek pogrzebowy oraz inne.
ZAPEWNIAMY OPRAWĘ

ZAPEWNIAMY OPRAWĘ

Oferujemy duży wybór trumien, urn, wieńców i wiązanek. Na życzenie klientów organizujemy również oprawę muzyczną (trąbka i skrzypce).

Zakład pogrzebowy Nekrolog świadczy kompleksowe oraz profesjonalne usługi pogrzebowe w Łodzi. Szczególną wagę przykładamy do godnego pożegnania zmarłej osoby, dlatego też dbamy o dostojną oraz kulturalną obsługę uroczystości. Z zaangażowaniem oraz starannością załatwiamy wszelkie formalności, tak by rodzina mogła ze spokojem pożegnać się ze zmarłym i przeżywać żałobę. Nasze usługi pogrzebowe w Łodzi świadczymy całodobowo.

Kompleksowe usługi pogrzebowe w Łodzi

Najważniejszym obszarem naszej działalności są całodobowe usługi pogrzebowe w Łodzi. Najbliżsi zmarłego pogrążeni w rozpaczy nie mają na ogół siły do załatwiania długich i żmudnych formalności oraz przygotowań. Z tego powodu w naszym zakładzie pogrzebowym w Łodzi zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Od załatwienia odpowiednich dokumentów, przez wybór akcesoriów i przygotowanie oprawy uroczystości aż po sam pochówek. Nasze usługi związane z przygotowaniem ceremonii pogrzebowej obejmują zorganizowanie nabożeństwa pogrzebowego lub żałobnego, koordynację z lokalnymi cmentarzami w zakresie usług pochówku oraz organizację transportu dla zmarłego i członków rodziny. Zapewniamy również pomoc w załatwianiu formalności związanych z aktami zgonu i innymi kwestiami prawnymi.

Pozostałe usługi pogrzebowe w Łodzi

Organizacja pochówku nie jest jedyną kwestią, jaką się zajmujemy. Oprócz całodobowych usług pogrzebowych w Łodzi oferujemy również kremację, ekshumację zwłok, a także transport zwłok w Polsce i całej Europie. Niezależnie od obszaru działalności, na każdym etapie kontaktu ze zwłokami najważniejsza kwestią jest dla nas szacunek dla zmarłej osoby. Bliscy mogą mieć dzięki temu pewność, że zwłoki traktowane są z najwyższą godnością.

Spopielenie zwłok

Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z przygotowaniem spopielenia zwłok oraz pogrzebu. Współpracujemy z krematoriami, które oferują najwyższe standardy. Oferujemy duży wybór urn oraz akcesoriów pogrzebowych. Organizujemy także pochówek urny z prochami. Po kremacji prochy zmarłego mogą być przechowywane w naszym zakładzie aż do momentu uroczystości pogrzebowych.

Ekshumacja zwłok

W skład naszych usług pogrzebowych w Łodzi wchodzi także ekshumacja zwłok. Jest to działanie polegające na wydobyciu zwłok lub szczątków ludzkich. Wykonuje się ją w celu przeniesienie zwłok do innego grobu lub też z powodu konieczności przeprowadzenia oględzin sądowo-lekarskich. W zakładzie pogrzebowym Nekrolog zajmujemy się zarówno samą ekshumacją, jak i załatwieniem wszelkich związanych z nią formalności prawnych. Kontaktujemy się z Sanepidem, koordynujemy prace na cmentarzu, a także zapewniamy przewóz zwłok lub szczątków wydobytych po ekshumacji.

Transport zwłok

Zajmuje się również transportem zwłok na terenie Polski i Europy. Działamy zgodnie z wymogami prawnymi i pomagamy załatwić niezbędne formalności związane ze sprowadzeniem zwłok z zagranicy lub ich transportem z Polski. W imieniu naszych klientów załatwiamy sprawy w krajowych oraz zagranicznych urzędach oraz instytucjach. Nasze usługi pogrzebowe w Łodzi to gwarancja szybkiego załatwienia wszelkich formalności związanych z transportem i pochówkiem.