Asortyment pogrzebowy

Strona główna » Asortyment pogrzebowy

Kiedy odchodzi ktoś bliski, naszym zadaniem jest pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej. Z pełnym zaangażowaniem przejmujemy wszelkie obowiązki i formalności związane z pożegnaniem zmarłej osoby. Dbamy o odpowiednią oprawę każdego pogrzebu. Ponadto posiadamy liczne akcesoria pogrzebowe. Dzięki temu rodzina znajdzie u nas wszystko, co potrzebne do godnego pochówku. Wśród naszych akcesoriów pogrzebowych znajdują urny oraz trumny, a także odzież trumienna oraz kwiaty na pogrzeb.

Jak godnie pochować zmarłego?

Aby pochować zmarłą osobę z godnością, należy wybrać liczne akcesoria pogrzebowe. Najważniejszymi z nich są te, które pozwolą złożyć prochy lub ciało w grobie. W zależności od rodzaju pochówku proponujemy różnorodne trumny oraz urny. Duży wybór produktów tego typu sprawi, że każdy będzie mógł wybrać takie z nich, które będą odpowiadały mu nie tylko stylem, ale i ceną. Ważną kwestią jest także strój dla zmarłego do trumny. Jako że zakup ubrań tego typu może być dla rodziny bardzo przykry, w naszym zakładzie pogrzebowym mamy liczne propozycje zarówno damskich, jak i męskich strojów, w które można ubrać zmarłą osobę. Ostatnią kwestią jest godne pożegnanie zmarłego, które jest możliwe m.in. dzięki ozdobieniu grodu pięknymi kwiatami. Tych także u nas nie brakuje. Oferujemy różnorodne wiązanki, jak i wieńce, które możemy w pełni dostosowań do preferencji rodziny.

Asortyment dostępny w naszym zakładzie pogrzebowym pozwoli godnie pożegnać zmarła osobę, a przede wszystkim ułatwi rodzinie załatwienie wszelkich formalności związanych z pochówkiem.